Tuesday, May 09, 2006

Birthday ! Thanke et olemas olete !!!

New York-sünnipäevast kujunes väga huvitav päev . Hommikust kuni 6 õhtuni tegemised oma filmiga ning peale seda sain kokku oma näitlejannaga-meiega ühines lõpuks veel 3 naist ja otsustasime minna restorani.Väike söök ja jook.Fiiling oli super kui kõrval lauas istub Robert de Niro ja natukese aja pärast kõnnib lauast mööda Carmen Kass -mees kellega ta oli nägi välja küll suhteliselt tuim ja paksuke aga mis mul sellest. Huvitav ikka , et oma sünnipäeval lahe seltskond ümberringi. De Niro korraldab ju praegust toimuvvat Tribeca fiilmifestivali:)
Edasi suundusime mu näitlejanna korterisse kuna pidin välja valima pesu mida ta kannab mu filmi stseenis nädala pärast filmitavas filmis.See kujunes väga huvitavaks moeshowks :)

Huvitav päev mis veel siiani kestab kuna keegi ei teadnud mu sünnipäevast enne kui kell 4 pm. päeval- vahest on hea saladusi hoida-muudab päeva huvitavamaks.

Ärkan nüüd juba 4 tunni pärast nii , et magamamineku aeg :)

See you -tänud kõikide õnnesoovide eest:) Ilma teieta oleks elu 0.

Thanke !!!

k.

4 Comments:

Anonymous h said...

ma arvan, et minul, kui peaosatäitja karakteril, peaks olema ka võimalus näitlejanna pesuvalikus sõna sekka öelda, nii et saada pilte!

9:21 AM  
Blogger New York said...

pead NY kohe tulema ... järgmine proov toimub täna !

11:13 AM  
Blogger edvard said...

:D

MIS M6TTES K6RVALLAUAS??? :))

10:20 AM  
Blogger New York said...

No umbes 5m. kaugusel :D

10:34 AM  

Post a Comment

<< Home